Roman Franta (1962)

Zlatí brouci 2

akryl, plátno, 2001, 120 x 130 cm, sign. vzadu Roman Franta, současný pedagog v ateliéru malby Akademie výtvarných umění, absolvent téže. Vystavuje doma i v zahraničí a je známý především svým mimořádně zdařilým cyklem brouků, kteří tvořili širší, komplikované obrazce. Z tohoto cyklu pochází i nabízená položka vyvedená hyperrealistickou technikou s překrásnou, zářivou barevností.

žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

ID: 78

Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00

Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)

Odhadní cena: 140 000 - 200 000 Kč CZK