M. Buonarroti: Z lyriky
bibliofilie, orig. sign. litografie ve frontispisu a ilustrace Jiří John, přeložil Jan Vladislav, vydalo NČSVU, Praha 1958, 81 s., volné listy v obálce, velmi dobrý stav
žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG
ID: 302
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)