Jozef Cincík

Martin Benka

kniha, 1935, 21 x 15,5 cm, sign. Martin Benka, vydalo Učitelské nakladatelstvo slov. UNÁS v roce 1935 jako druhý svazek série Slovenskí umelci, úvodní slovo napsal Jozef Cincík, publikace obsahuje dvě poštovní známky a ruční přípisy Martina Benky ke každé reprodukci obrazu, vzadu razítko Josef Ritter - Tcherv

Provenience: původně v majetku Williama Rittera

ID: 418

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00

Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu