Václav Vojtěch Novák (1901-1969)

Podvečer

olej, plátno, 1969, 77 x 31 cm, sign. PD V.V Novák 69, rám, Vzadu štítek Galerie dílo ČFVU

ID: 135

Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)