Němý sněhulák
tuš, papír, 14,8 x 21 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Co teď, Na telepatické otázky vůbec neodpovídá!
Provenience: z rodiny přátel autora
studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
ID: 162
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu