Jiři Winter Neprakta (1924-2011)

Manželé

akvarel, tuš, papír, 24 x 37 cm, na zadní straně evidenční číslo, dole text: Na hřišti se mazlíš s míčem a tady bys pořád jen chrněl!

Provenience: z rodiny přátel autora

studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

ID: 168

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)