Vladimír Hendrych (1928-2018)

Nusle

olej, sololit, 1987, 43 x 56 cm, sign. zezadu Hendrych, rám

ID: 177

Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu