Vincenc Beneš (1883-1979)

žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců

Francouzské umění XIX. a XX. století v Praze

litografie, 1923, 40,5 x 30,5 cm, sign. PD na kameni V. Beneš, plakát k výstavě spolku SVU Mánes v Obecním domě v Praze 1923

žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců

ID: 308

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)