Rudolf Kremlička (1886-1932)

Ležící akt

litografie, 12,5 x 16,5 cm, sign. PD R. Kremlička

ID: 317

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)