Vladimír Havlič (1944)

Jiří z Poděbrad

litografie, 1984, 60,5 x 43,3 cm, sign. PD Vladimír Havlič 1984, a.t.

Antiqari.at Radhošťská

ID: 397

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)