Zdena Heritesová (1896-1975)

Pražský hrad

litografie, 33 x 21,5 cm, sign. PD Z Heritesová

ID: 1004

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:43

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)