Zuzana Oberthorová (1949)

U rybníka

litografie, 1988, 8,5 x 12,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 88, rám, č. 57/120

ID: 1020

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:59

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu