Tomáš Pafl

Tři ženy

litografie, 1983, 21 x 16 cm, sign. DU Tomáš Pafl 83, č. 58/100

ID: 1021

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:00

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu