Libuše Stratilová (1933)

Ruce

litografie, 1978, 30, x 20 cm, sign. PD L. Stratilová 78, autorský tisk

žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení malířů Praha

ID: 1027

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:06

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)