Diptych
2x litografie, 80. léta, 8 x 18; 11 x 7 cm, sign. PD Jar. Šámal
studium na Škole kreslení a malování Mánesa v Praze, žák prof. O. Nejedlého a M. Holého na AVU tamtéž
ID: 1030
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:09
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)