Boris Tesař (1946)

El noble cigarro

litografie, 33 x 17 cm, sign. PD Boris Tesař, č. 2/62

žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze, člen SČVU

ID: 1032

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:11

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)