Mirosalv Mužík (1957)

Bořeň - Bílina

akryl, plátno, 2016, 71 x 50 cm, sign. PD Mužík 16

ID: 779

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:04

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)