Bořeň z Kyselky
akryl, plátno, 2018, 50 x 70 cm, sign. PD Mužík
ID: 781
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:00
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)