Jaroslav Hořánek (1925-1995)

Ochránce

litografie, 1979, 28 x 25 cm, sign. DU Hořánek 79, č. 9/10

žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

ID: 878

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:40

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)