Zdeněk Vlach (1942-1999)

grafik, ilustrátor, scénický a filmový výtvarník, studium na Výtvarné škole v Praze

Lvíček

akvarel, papír, 15 x 15 cm, sign. PD Vlach, ilustrace do AHOJ

studium na Výtvarné škole v Praze

ID: 898

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:57

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu