Jaroslav Lukavský (1924-1984)

TGM, Květina

2 x litografie, 16 x 11; 10 x 7 cm, sign. PD Lukavský

žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

ID: 933

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:32

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)