Jindřich Modráček (1943)

litografie, 22 x 35,5 cm, sign. PD Modráček, č. 25/100

ID: 939

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:38

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)