Josef Václav Schwarz (1908-1988)

Model k soše

kombinovaná technika, akvarel, papír, 15 x 9 cm, sign. PD J V Schwarz

žák prof. B. Kafky

ID: 945

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:44

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)