Václav Fiala

Hřbitov

litografie, 16 x 17,5 cm, sign. PD V. Fiala, rám, č. 84/100, rámu chybí zadní deska

ID: 959

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:58

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)