Polednice
suchá jehla, 1918, 23,4 x 20,3 cm, sign. PD konůpek 1918, rám, LD 1., papír mírně zažloutlý a místy poškozen
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
ID: 173
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 10:52
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu