Jakub Obrovský (1882-1949)

Koupání

litografie, 1919, 25 x 36 cm, sign. PD J Obrovský 1919

žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

ID: 179

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 11:01

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)