To všecho dělá čas
litografie, 1982, 26,8 x 32,2 cm, sign. PD Liesler 82, 36/140, na zadní straně popsáno autorem
ID: 4
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 08:03
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu