Eva Natus Šalamounová (1936)

Let

litografie, 1982, 22x 14,5 cm, sign. DU Eva Natus Šalamounová, a. t.

ID: 559

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 17:18

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)