Let
litografie, 1982, 22x 14,5 cm, sign. DU Eva Natus Šalamounová, a. t.
ID: 559
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 17:18
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
ID: 559
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)