Petr Ptáček (1965)

Dodge

litografie, 2022, 27 x 39,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022, č. 8/80

Antiqari.at Radhošťská

ID: 302

Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 19:48

Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu