Jiří Suchý (1931)

William Shakespeare

litografie, 33,5 x 24 cm, sign. PD Jiří Suchý, pasparta, č. 62/200

Antiqari.at Radhošťská

ID: 306

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 19:52

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)