Zdeněk Raiser (1935)

fotograf, malíř, kameraman

Tři unavená děvčata

akryl, plátno, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser, klínový rám

Provenience: z ateliéru autora

ID: 331

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 20:17

Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu