Prvňáčci (PF 1977)
litografie, 1976, 8,1 x 13,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 21/50, lehce zažloutlý papír
Antiqari.at Radhošťská
ID: 100
Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 16:10
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)