Viktor Stretti (1910-1960)

Václavské náměstí 21. XII. 1918

litografie, 1918, 15 x 11,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1919

ID: 16

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:04

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)