Kamil Lhoták (1912-1990)

P.F. 1966

litografie, 1965, 15 x 11 cm, sign. UD Kamil Lhoták 65, J. Hrachovec, dobrý stav

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 229

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:29

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)