Kamil Lhoták (1912-1990)

Muž na velocipédu

litografie, 1978, 9 x 6,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 79, PF 1980

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 244

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:28

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu