Jan Halla (1926-1988)

Volavky

litografie, 18,5 x 12,7 cm, sign. PD Halla, text: Vzpomínka na Zlatou svatbu manželu Boženy a Josefa Kašparových, kterou slavili v dobré pohodě v Písku 31. května 1991.

ID: 265

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:38

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)