Pavel Lisý (1912-1990)

litografie, 1967, 13,5 x 22 cm, sign. PD P. Lisý 67, č. 48/200, zevnitř text

studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

ID: 279

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:58

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)