Spytimír Bursík (1924)

MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 99)

litografie, 1998, 14,8 x 20,5 cm, sign. DU S. Bursík, č. 84/100, papír uprostřed přeložen

Antiqari.at Radhošťská

pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

ID: 31

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:08

Aktuální cena: 80 CZK (4 €)