PF 1965
litografie, 1964, 13,5 x 18 cm, sign. PD Alexandr Frank
ID: 440
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:11
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
ID: 440
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)