Jan Halla (1926-1988)

PF 1956

litografie, 1955, 17,5 x 14,5 cm, sign. PD Jan Halla

ID: 445

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:16

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)