PF 1956
litografie, 1955, 17,5 x 14,5 cm, sign. PD Jan Halla
ID: 445
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:16
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)