PF 2001
litografie, 2000, 10 x 7,3 cm, sign. DU J. Kavan, č. 67/150
ID: 477
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:48
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)