Jan Kavan (1947)

PF 2001

litografie, 2000, 10 x 7,3 cm, sign. DU J. Kavan, č. 67/150

ID: 477

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:48

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)