František Řimnáč (1951)

PF 1971

litografie, 15,5 x 10,5 cm, sign. PD Řimnáč, č. 16/20

ID: 527

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:38

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)