Blanka Velová (1941)

PF 1990

litografie, 1989, 8 x 12,2 cm, sign. PD Blanka Velová, č. 187/200

žákyně prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze

ID: 541

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:52

Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu