Petrov

akvarel, tuš, papír, 36 x 30 cm, sign. PD

ID: 24

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:50

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)