Pietro Antonio Rotari (následovník) (1707-1762)

Čtenářka dopisu

olej, plátno, 18.-19. století, 99,5 x 76,5 cm, restaurováno, protržené plátno

Literatura: předloha publikována v časopisu Světový zdroj zábavy a poučení č. 59, článek Poslíčci lásky - milostné dopisy, vydal Dr. Ot. Štorch - Marien, Praha 1941

ID: 129

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu