Ota Bubeníček (1871-1962)

Venkovské stavení

olej, lepenka, 24,5 x 33 cm, sign. PD O Bubeníček, rám, malíř, loutkař, absolvent pražské AVU, člen krajinářské školy prof. J. Mařáka, jehož dílem byl ovlivněn stejně jako tvorbou Antonína Slavíčka či Rudolfa von Ottenfeld. Bubeníčkovým hlavním tématem bylo ztvárnění českého venkova a jeho proměn během plynutí jednotlivých ročních období. Jeho typická bohatá a jasná barevnost se stala jeho rukopisem

ID: 138

Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu