Karel Schadt (1888-1952)

Krajina s řekou

olej, karton, 50 x 65 cm, sign. LD K. Schadt, rám

ID: 146

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)