Jaroslav Blažek (1927-2019)

Ženský akt

akvarel, tempera, tuš, běloba, papír, 32,8 x 44,8 cm, sign. PD Blažek J., rám

žák prof. J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě a V. rady a M. Holého na AVU v Praze, člen SVUM

ID: 148

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)