Ženský akt
akvarel, tempera, tuš, běloba, papír, 32,8 x 44,8 cm, sign. PD Blažek J., rám
žák prof. J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě a V. rady a M. Holého na AVU v Praze, člen SVUM
ID: 148
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)