akvarel, papír, 1970, 20 x 33 cm, sign. LD R. Hliněnský 1970, rám
studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola
ID: 149
Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu